Koncert: Honza Nedvěd - NÁVRAT

pondelok, 12 september 2016 19:00 Napísal(a) 

Dňa 12. septembra 2016 o 19:00 hod. sa v sále kultúrneho domu v Turčianskych Tepliciach uskutoční koncert najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára Honzu Nedvěda s názvom Návrat.

Honza Nedvěd sa vracia na koncertné pódia po dvoch rokoch odmlky, pričom k spolupráci prizval dve hudobné osobnosti, ako sú Jindra Koníř - vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér a Pavel Helan - pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie, ktorý sa v roku 2013 stal finalistom súťaže Československo má talent.

Cena vstupného je 10,-€, pričom lístky si môžete zakúpiť v Turistickom informačnom centre na Mestskom úrade v Turčianskych Tepliciach alebo objednať na tel. č.: 043 / 490 60 49 prípadne elektronicky mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

/zdroj: autor, internet/

/logo: internet/

Naposledy zmenené streda, 17 august 2016 19:26
Čítať 1278 krát
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Marek Ďördík

„Milujem túlanie sa po prériách. Tam sa cítim voľný a štastný. Ale keď sa usadíme, strácame farbu a umierame." (Satanta, Kiowa)

Najpopulárnejšie

Ďalšie novinky