Rádio Expres - Šláger mesiaca v Kláštore pod Znievom Doporučený

nedeľa, 27 marec 2016 15:00 Napísal(a) 

Už v túto nedeľu 27. marca 2016v Kláštore pod Znievom od 15:00 hod. a exkluzívne na Exprese.

Na našich stránkach samozrejme nezabúdame ani na priaznivcov športu a športových podujatí, takže keď som dnes ráno trielil cestou do práce a zrovna v blízkosti odbočky do Kláštora pod Znievom na mňa z Rádia Expres vychrlili z raňajšieho Hemendexu upútavku na tú akciu, tak som hneď vedel, aký prvý článok pôjde dnes na naše Turistické noviny, pretože každú akciu, ktorou sa prezentuje náš región Turiec a predovšetkým v celoslovenskom étery, určite nenecháme bez povšimnutia ani my.

Už upútavka bola celkom dosť zaujímavá, pretože okrem spomínaného futbalového zápasu, ktorý si vybrali ľudia lajkovaním na facebooku Ďura a Djura, medzi domácim FC TATRAN KLÁŠTOR POD ZNIEVOM vs. CHLEBNICE, moderátori oslovili aj starostu obce Kláštor pod Znievom Mgr. Eriku Cintulovú, ktorá okrem futbalu spomenula aj dominanty a zaujímavosti obce. A moderátori zase nezabudli dodať, že si ju čekli na Google a zistili, že okrem iného bola modelkou, pričom ňou byť môže stále :-).

O čo vlastne ide??? Slogan Rádia Expres na túto akciu znie takto: "Mal to byť obyčajný zápas… Ale bude to šláger mesiaca! Každý mesiac si Ďuro a Djuro vyberú jeden zápas z nižších súťaží, z ktorého urobia najväčšiu športovú udalosť mesiaca," ktorú môžete zažiť naživo v obci Kláštor pod Znievom na ich futbalovom štadióne alebo ak sa vám nikam nechce, tak v pohodlí domova stačí naladiť spomínané rádio.

S touto akciou je aj spojená aj možnosť získať nejakú hodnotnú cenu. Ten, kto si tipne na facebooku Rádia Expres, ako dopadne nedeľný šláger mesiaca Kláštor pod Znievom vs. Chlebnice, má šancu vyhrať reprezentačný dres slovenských futbalistov. Tipovať môžete do začiatku výkopu t.j. do nedele 27.03.2016 do 15:00 hod. Jeden z vás, ktorí tipnú správne, bude vyžrebovaný a získa uvedený dres.

Zároveň máte možnosť si "staviť nejaké drobné" na tento šláger mesiaca v Niké! V Niké zažiješ skutočnú futbalovú žatvu. Počas tohto víkendu si totiž môžeš tipnúť na slovenské súťaže až po 5. ligu! Stavíš si na šláger mesiaca medzi Kláštorom pod Znievom a Chlebnicami, alebo si vyberieš mužstvo z tvojej obce? Pre ľahšie rozhodovanie máme pomôcku, ktorou je ANALÝZA BOOKMAKERA NIKÉ

na zápas 5. ligy Kláštor pod Znievom – Chlebnice:

TIP: výhra hostí

V šlágri 5. ligy Stredoslovenského futbalového zväzu sa stretnú dva kolektívy s najlepšou defenzívou v súťaži. Kláštor inkasoval v 13 zápasoch len 12 gólov, Chlebnice dokonca ešte o jeden menej. Hostia sú navyše aj najefektívnejším kolektívom v lige a i vďaka tomu im patrí líderská pozícia o skóre pred Žabokrekmi.

Chlebnice si cez zimu svoje opory udržali a aj na jar chcú v prvom rade tešiť svojich priaznivcov. A možno na konci sezóny nadviažu na svoju fantastickú bilanciu. V posledných troch ročníkoch ako nováčikovia vždy svoje súťaže vyhrali a postupne sa z 3. triedy prepracovali už do 5. ligy. V Chlebniciach je pritom futbalový boom. V ročníku 2012/13 sa do tejto oravskej obce vrátil po siedmich rokoch aktívny futbal. I preto na domáce stretnutia chodí minimálne 500 divákov a obrovskej podpore sa chlebnickí futbalisti tešia aj na ihriskách súperov. Aj teraz by na Turiec malo pricestovať vyše 200 priaznivcov! Takú podporu nemajú ani celky z najvyššej súťaže.

V súboji dvoch defenzívne skvele prepracovaných tímov sa očakáva nižší počet gólov. Hostia neprehrajú, odvážnejší môžu zvoliť aj riskantnejší tip na ich víťazstvo.

/zdroj: autor, www.expres.sk/

/logo: www.expres.sk/

Naposledy zmenené piatok, 01 apríl 2016 08:41
Čítať 668 krát
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Marek Ďördík

„Milujem túlanie sa po prériách. Tam sa cítim voľný a štastný. Ale keď sa usadíme, strácame farbu a umierame." (Satanta, Kiowa)

Najpopulárnejšie

Ďalšie novinky